Diskuse:Těžba

Z Metin2Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Celý jsem si to letmo přeložil a koukám že je v tom vcelku pěknej nepořádek... takže si to hodím do souboru a pěkně v kidku v teple domova to asi předělám... o schopnosti povídat samostatně je k ničemu.. to stačí sepsat s krmupáčem a pak rozdělit.. no škoda slov... zapracuju a předvedu to.. Ale už vim že to s těma slotama dám k řpetaveným rudám a popis rozčlením na sekce tak jak to jde popořadě.. napřed obecný info.. a pak čím rubat... potom kde a co rubat... jak a kde co přetavit.. a potom k čemu to přetavený je a jak to použít.. a bude to... zitra mam nečekaně zase volno toš hura do toho :)

--Bublinek 15. 11. 2010, 01:09 (CET)

Obrazky .png mam pripravene v PC, jakmile pujde nahravat, dam to sem, tak to prosim nikdo neprepisujte na "Křišťálová_Žíla.jpg" .. s te diakritiky se mi dělá šoufl...

--Bublinek 15. 11. 2010, 11:34 (CET)

To je hezké, že se ti z ní dělá šoufl. Ale i ty obrázky musí nějak vypadat... Taky místo obrázek to chce Soubor, ale je to tvoje věc, tvůj článek. --Quinn (Diskuse) 15. 11. 2010, 12:18 (CET)


To jsou detaily, který pak dořeším, ale dík za připomenutí, možná bych na to nakonec zapomněl.. to Obrázek: jsem hodil přes nahrazování.. takže sem tam šoupl český slovo aniž bych se podival co tam ma byt... ale tak je to ve vyvoji a ja to pak dokontroluju :) ...

--Bublinek 15. 11. 2010, 12:49 (CET)


Však jo detail. Ale nevim, jestli se to nebude tady celé předělávat (celá wiki)... Když si všimneš tam u němců je všude Bild (obrázek) a ten obrázek se zobrazí. Ale když dají Datei (soubor) obrázek nikde. Takže možná to tak nechat a až budou obrázky v provozu tak zjistit jak to je (já všude uvádím soubor a místo mezery _. Když dáš soubor, tak se ti celý text autom. zalamuje a místo mezer wiki sama používá _. Tak proč to taky tak nedělat). --Quinn (Diskuse) 15. 11. 2010, 13:09 (CET)

Co alespoň předělat ty názvy jako např. KristalovaRuda na Kristalova_ruda? --Quinn (Diskuse) 15. 11. 2010, 16:29 (CET)

A proč se tentovat s nějakým názvem obrázku, když tu ten obrázek prostě není a budu ho pak nahrávat stejně ja z PC ... pak to mužu poupravit.. ale myslim si že dělt rozdily na _ nebo bez _ .. to bych ted neřešil.. pokud to pujde bez potíží, tak tam hodim i tvoji milovanou souborovou diakritiku... ale vím že když sme tu editovali s Nettlem, tak sme psali právě všechno bez diakritiky a mezer... přecijen jsou to názvy soubor a ne výuka českýho jazyka :) --Bublinek 15. 11. 2010, 16:35 (CET)

Komunita
Nástroje